Učím vás, jak cestovat levně a zajímavě – a to i do luxusních destinací – za cenu běžné letní dovolené u moře ..

Maledivy nás okouzlily nejenom svými bělostnými plážemi a tyrkysovým mořem. Bylo a je skvělé poznávat kulturu těchto rajských ostrovů na vlastní pěst, a to nejenom z pohledu naaranžovaných resortů. Dovolené na míru v současné době netvořím, ale můžete se nechat inspirovat informacemi obsaženými zde na webu i na mé dovolenkářce.

Již od února 2012 je můj cestovatelský blog dovolenkarka.cz místem, kde sdílím své rady, tipy a cestopisy pro všechny začínající dovolenkáře. Inspiraci u mě nacházejí ale i zkušení cestovatelé, kteří hledají nové impulsy pro své cesty.

Můj dovolenkářský život začal před lety mým půlročním putováním na Nový Zéland a od té doby je mi cestování mou největší vášní i životním stylem a sdílení zážitků z cest s vámi mým posláním.

Projekt Levně na Maledivy byl mým prvním dovolenkářským Ebookem, ve kterém jste nalezli rady, tipy a informace pro plánování vaší vlastní nezávislé dovolené na Maledivách. Maledivy se od roku 2012 vyvíjely a změny se promítají mnohdy tak rychle, že jsem se rozhodla, po několika aktualizacích, v novém přepisu ebooku již nepokračovat a všechny rady, tipy a inspirace naleznete průběžně zde na těchto stránkách s občasnými zmíňkami příspěvků i na mé dovolenkářce. Pro informace k vaší nezávislé dovolené na Seychelách navštivte mé připravované stránky Levně na Seychely.

Kontakt:

Petra Švehlová Stowasserová

Email: stowasserova.petra @ seznam.cz

Facebook stránka 

Blog: dovolenkarka.cz

Instagram: dovolenkarka

Youtube: Travel Blog – dovolenkarka.cz