Nevíte, jak si zajistit svoji nezávislou a cenově výhodnou dovolenou na Maledivách?
Chcete prožít večeře při svíčkách a procházky při západu slunce na některé z místních exotických pláží?
Rádi byste poznali kulturu Malediv, nejenom naaranžované luxusní resorty a procestovali několik ostrovů zároveň?
Chcete šnorchlovat a potápět se v jedné z nejkrásnějších zemí světa?
Přejete si relaxovat na bělostných plážích, které lemují palmy a jen tak se kochat pohledem na tyrkysové moře?
Dovolená na Maledivách je jedním z vašich snů, o kterém jste si mysleli, že se nikdy nevyplní?

Pokud souhlasně odpovídáte že ano, mám pro vás řešení. Během několika posledních let a především i v posledních týdnech jsem dala dohromady své vlastní zkušenosti a informace z našeho  cestování i zkušenosti od mých přátel, kteří se díky mě na Maledivy podívali. Obohatila jsem je o informace získané při zajišťování dalších cest pro své přátele i další dovolenkáře a vytvořila jsem e-Book, ve kterém vám nabízím informace, rady a tipy, jak si zajistit vaši vlastní nezávislou dovolenou na Maledivách. Přesně podle vašich přání a finančních možností.

Co se z e-Booku dozvím?

Především informace, které vám pomohou při plánování vaší nezávislé dovolené na Maledivách. Dala jsem si čas s tím, aby návod obsahoval ty nejdůležitější informace, které jsou potřebné pro zajištění vaší dovolené v tomhle ráji. Naleznete v něm informace o rozdílech mezi dovolenou na obydlených ostrovech a pobytem na resortu. Zjistíte díky mě, jak si hledat ubytování na jednotlivých ostrovech a kolik vás to bude přibližně stát. Jaké výlety je možné z ostrovů podnikat. Budete mít k dispozici informace, jak hledat trajekty a místní dopravu včetně mých doporučení v tomto směru.

Samozřejmostí je i základní informace k Maledivám jako takovým. Dozvíte se něco málo k typickému stravování, na co si dávat pozor, na co nezapomínat při plánovaní vaší dovolené a další rady a tipy pro vaši cestu. V neposlední řadě se v e-Booku věnuji  i problematice hledání a koupě levných letenek na Maledivy, tak abyste si mohli zařídit vaši levnou dovolenou na Maledivách od začátku až do konce.

Zkrátka tento návod je přesně to, co jste hledali, abyste si mohli zařídit vaši nezávislou dovolenou v tomhle exotickém ráji.

 

„Budu ráda, když vám můj e-book pomůže splnit si váš cestovatelský sen, o kterém jste mysleli, že se nikdy nesplní. Stejně tak mi bude potěšením, když v něm naleznete přesně ty informace, které jste pro své plánování dovolené na Maledivách potřebovali.

Snažila jsem se, aby můj návod Levně na Maledivy obsahoval potřebné informace k zajištění vaší nezávislé dovolené. Schválně jsem vynechala obecné informace o zemi a historii jako takové, protože všechny tyhle informace jsou běžně ke zjištění v online encyklopediích a průvodcích.

Nyní mi nezbývá, než vám popřát příjemné čtení a plánování vašeho  putování na exotickou dovolenou po Maledivách. „

 

Komu je e-Book Levně na Maledivy určen? 

E-Book Levně na Maledivy je určen jak dovolenkářům, kteří s nezávislým cestováním teprve začínají, tak i těm zkušeným cestovatelům, kteří nechtějí ztrácet čas individuálním zjišťováním si informací pro svoji nezávislou dovolenou na Maledivách.

Snažila jsem se, abych vám svými informacemi a rady v e-Booku poskytla představu, jak může vaše nezávislá dovolená na Maledivách vypadat.

V Levně na Maledivách se věnuji oblasti ostrůvků, na které je možné jednoduše cestovat z hlavního města v Male v oblastech North Male Atoll a South Male Atoll – neberte tyto ostrovy jako jedinou možnou variantu, ale pouze jako příklad. Najdete inspiraci i na vzdálenější, stále ještě dobře dostupné ostrovy a díky mým tipům si budete schopni nalézt ubytování na vlastní pěst i na vzdálenějších atolech.

UPOZORNĚNÍ:

Zakoupením Ebooku souhlasíte s tím, že já, jakožto autorka, nenesu žádnou odpovědnost za vámi naplánovanou dovolenou. Informace v Ebooku sepsané jsou na základě mých zkušeností a zkušeností mých přátel, které mi byly poskytnuty a není vyloučeno, že se v průběhu času mohou měnit.

Pokud se necítíte na to, že si budete zařizovat svou dovolenou na Maledivách na vlastní pěst a také za ni ponesete svou odpovědnost, doporučuji vám poohlédnout se po klasickém zájezdu od CK.

Chci získat e-Book –  Levně na Maledivy 

Těší mě, že jste se rozhodli vydat za dobrodružstvím na krásné a exotické Maledivy a že jste si přitom vybrali můj  e-Book, jako vašeho průvodce a pomocníka při plánovaní vaší nezávislé dovolené.

Věřím, že rady a tipy zde obsažené vám pomohou poskládat si vaší vlastní dovolenou, při které poznáte nová místa a kulturu Malediv.

 

 Zvýhodněná cena: 190 Kč

 Běžná cena 290 Kč

  Počet stran: 48

  Formát: pdf


 

 

Cenu za e-Book jsem stanovila symbolicky tak, aby si mohl kdokoliv z vás dovolit přístup k informacím, díky kterým si můžete splnit své přání a podívat se na Maledivy nezávisle, a to klidně i za cenu běžné letní dovolené u moře.

Po vyplnění formuláře vám dorazí na zadaný email informace k platbě. Jakmile peníze obdržím, zašlu vám pdf Ebook na váš email. 

 

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů